Boudoir

Boudoir – dárek pro muže, zážitek pro ženu

Boudoir je styl fotografií ukazující ženskou krásu. Fotografování probíhá v krásném prostředí stylovýh hotelů, penziónů a míst, která mají skutečnou atmosféru. Celé fotografování může být pojato individuálně, jako uzavřená událost pro skupinu kamarádek. Fotí se výhradně ženy, k dispozici je kromě fotografa také vlasová stylistka a make-up artist (maskérka). Společně pro Vás najdou lichotivý úhel a styl, ve kterém ukážete své „přednosti“ (myšleno lepší stránku).

Lepší proměna

Boudoir focení můžete chápat jako takovou lepší proměnu. V příjemné atmosféře se nemusíte vůbec stydět, vlasová a pleťová stylistka se o Vás pěkně postarají a výsledné fotografie nebudou pouze portréty.

Památka na celý život

Čas už se zpět nevrací, fotky zůstávají. Každá žena by měla mít zachycenou svou krásu. Nejen mladé a svěží slečny ještě před svatbou, ale také krásné ženy. Ve stáří se k fotkám vrátíte se slzou v oku, ukážete je vnoučatům nebo jimi uděláte radost partnerovi.

Dárek pro přítele, pro snoubence, pro manžela

Velkým americkým trendem se stalo dávat boudoir fotky jako svatební dar manželovi ke svatbě. Když si procházíte celou zkrášlovací kůrou, je pěkné ji zakončit něčím takovým, kde budou vidět krásné výsledky. Alternativou se také staly tyto fotografie jako dárek k výročí.

Další variantou tohoto daru jsou Vánoce a narozeniny partnera. K životnímu jubileu nebo i jen tak z lásky (či vášně).

Album nebo kalendář

Při focení vznikne série fotografií. Z této série je možné vyvolat jednotlivé fotografie, vytvořit kalendář, poskládat fotoalbum, nechat vyrobit velmi oblíbenou fotoknihu, fotoobraz do ložnice či další…

Průběh focení, trvání a co s sebou

Focení začíná přípravou již doma, viz článek Jak se připravit na focení. Tomu předchází výběr nebo domluva termínu a druhu focení (individuálně/uzavřená skupina). Focení na místě pak začíná úpravou vlasovou a kosmetickou, stylizováním a samotným focením. V případě účasti na skupinovém focení se jednotlivé účastice střídají a během čekání mají možnost si povídat, osvěžit se aperolem, převléknout se do nového outfitu, změnit účes nebo jinak změnit stylizaci.

Fotí se v prádle nebo bez něj. Zda se odhalíte pro svého miláčka záleží jen na Vás, nikdo Vás k tomu nebude nutit. Můžete si vzít hudbu, kterou máte ráda, abyste se uvolnila. Se zbytkem pomohou bublinky 🙂 Na sebe si vezměte černé prádlo, bílé prádlo a také barevné, aby se dalo vybírat a mohly vzniknou různé série. Dále doporučujeme korzet, který vždy vytvoří hezkou křivku těla, podvazky, případně různé košilky. Pro pohodlí při čekání si můžete vzít župan.

Nezapomeňte také na šperky (mohou být i velmi výrazné). Nemusí být vždy pravé a drahé, někdy levná, leč výrazná ozdoba udělá více. Také pěkné a barevně vhodné lodičky doporučujeme, i když se většinou fotí na boso.

Před focením doporučujeme zajít si na pedikůru a manikůru. Nehty ideálně nelakovat výraznými barvami, které by se nehodily k barvě prádla.

Délka focení je závislá na počtu osob. Kromě čistého času focení je třeba také započítat čas na přípravu (vlasy, makeup), převlékání, nastavení světel apod. Počítejte vždy minimálně 2 h.

Co dostanu

Ve službě je zahrnuta rezervace a poplatek za užití místa focení (hotelový pokoj, ateliér či jiné), dále služby vlasové vizážistky a makeup artist, fotografování, úprava vybraných fotografií, fotografie na flash disku, láhev šampaňského nebo podobného pití, nealko.

V případě individuální volby či speciálních přání může být cena i vyšší.

Volné termíny a ceny

otevřená nebo uzavřená skupina – kapacita 5 osob – cena od 3.500 Kč

nebo individuálně dle domluvy

Jistota serióznosti

Fotografie vznikají pro Vaši potřebu a nejsou nikde dále prezentovány ani zveřejňovány. Každá dostanete svůj flash disk pouze se svými fotografiemi a nakládáte s nimi podle svého uvážení.

V případě souhlasu se zveřejněním fotografií k prezentaci fotografa, stylistky či makeup artist dostáváte jednorázovou slevu 500 Kč. Platí z nezlevněné částky.