Firemní fotokoutek

Fotokoutek na společenských a sportovních akcích

? rozšíření programu událostí a akcí
? sebeprezentace formou loga na každé fotografii
? originální a vtipná zábava
? reprezentativní i neoficiální
? nejžádanější produkt roku 2014

Nejen na svatbách se fotokoutek osvědčil, a tak přicházím také s nabídkou fotkoutku pro společenské, kulturní a sportovní akce.

Plesy

Na plesech je spoustu veselých lidí, kteří se potkávají každodenně nebo po dlouhé době a rádi si na to vzpomenou. Jako skupinka si udělají fotku, kterou si mohou nechat poslat na mail, vytisknout nebo hned sdílet na FB.

Na tématické plesy připravíme po domluvě pozadí i rekvizity na míru.

Firemí akce

Firemní sjezdy, oslavy, výročí či prezentace mohou být ozvláštněny formou zážitku z focení. Navíc návštěvníci či zaměstnanci dostanou na památku pořřízené fotky, na kterých může být kromě loga firmy také datum a místo konání, název akce a podobně.

Možnost použití firemních barev, loga nebo výrobků je samozřejmostí.

Festivaly, Majálesy

Na hudebních, filmových a dalších festivalech proudí hromady lidí, které se chtějí bavit. Jako doplňkovou aktivitu jim můžete nabídnout fotokoutek, který může být tématický v souvislosti s danou akcí.

Lidé budou fotky sdílet, označovat se na nich a podobně, čímž Vám vznikne virální šíření povědomí o Vaší akci.

Sportovní turnaje, závody a akce

Umistěte na velké sportovní akce fotokoutek, kde mohou být figuríny slavných sportovců nebo jejich fotky na pozadí, u kterých se budou návštěvníci fotit. Tyto fotky pak budou sdílet a ukazovat ostatním, čímž získáte další reklamu. Vymyslet se dají i další podoby fotokoutku na míru.

Na menších akcích nechejte fotit se sportovce samotné s logem akce nebo přímo na sportovištích, jak je libo.

Rodinné oslavy

Objednejte si fotokoutek na významná rodinná výročí a oslavy. Získáte vzpomínku a fotky rodinných příslušníků se zajímavými výrazy. Nečekali byste, jak se babičky a dědové dokáží odvázat. Fotky mohou být i seriózní, záleží jen na Vás.

 

Kongresy, školení

Na těchto velkých setkáních nechejtě účastníky vyfotit se s kolegy před zajímavým, vtipným nebo překvapivým pozadím. Můžeme fotokoutek tématicky vybavit ve stylu a tématu akce o předměty, barvy či brázky na pozadí.

Fotky mohou být doplněny o informaci o názvu akce, loga sponzorů, organizátorů, datum, webovou adresu, QR kód a podobně.

Fotky mohou být veřejně sdíleny nebo také ne, záleží na Vás.

Prezentační a promo akce, výstavy, veletrhy

Ideální způsob jak upozornit na značku, produkt či službu. Daná věc může být použita fyzicky na fotce, může být doplněna formou nápisu, papírového modelu nebo jinak.

Na fotku může být přidána reklama nebo informace o výrobci, krátký text, logo, webová adresa, QR kód, cokoli… Vymyslíme pro Vás kreativní řešení.

Fotky mohou být umístěny i online a lidé se budou označovat, sdílet a podobně, čímž dosáhnete virálního efektu s minimálními náklady.

 

 

Co je to fotokoutek?

Fotokoutek je zábava i prezentace. Může to být jednoduchá cesta k virální prezentaci firmy, značky, události či akce. Nečekejte však, že je to samospásné a najednou budete mít z ničeho nic 100.000 lajků stránky a podobně. Není to vyloučeno, ale zůstaňme nohama na zemi. Při online umístění dosáhneme rozšíření povědomí a zvýšení dosahu.

 

1. Rekvizity ve fotokoutku

Jsou připraveny univerzální rekvizity, které rozveselí každého. Klobouky, velké brýle, kníry, paruky, fousy, nosy…

Dále jsou připraveny křídy a tabulka na psaní vzkazů, hesel a všeho možného.

Můžeme připravit i tématické rekvizity. Konkrétní produkty, makety, papírové napodobeniny předmětů, skutečné předměty a produkty nebo cokoli dalšího, co společně vymyslíme.

2. Pozadí fotokoutku

Pozadí za fotkami lze nechat otevřené, když je hezká stěna, výhled nebo podobně.

Připraveno je také čistě bílé pozadí. Může být vytvořeno pozadí z opakovaných log společnosti (klidně i více), fotka konkrétního místa, barvy firmy, fiktivní místo, které na fotce vyvolá pocit, že jsou focené osoby na místě, kde skutečně nebyly.

Do pozadí lze umístit také tváře nebo postavy autorizovaných osob, se kterými se návštěvníci fotokoutku budou jakoby fotit.

3. Focení

Skupinky motivuje na místě a rozesmívá fotograf.

 

 

4. Tisk

Tiskne se po vyfocení všech zájemců nebo už v průběhu focení.

 

Pro rok 2015 připravuji variantu bezdrátové tiskárny, která by mohla tisknout i fotografie samotných svatebčanů přes wifi z mobilních telefonů nebo inteligentních foťáků.

5. Sdílení

Po svatbě dostanete odkaz na stažení nafocených fotek nebo je dostanete na DVD na domluvenou adresu.

Jsou připraveny k tisku, vyvolání, na fotodárky, jako fotoobrazy, do rámečků, jako pohlednice, pro sdílení na sociálních sítích ši cokoli dalšího.

 

 Další informace

Jak dlouho fotokoutek trvá?

Výchozí a minimální doba trvání fotokoutku je 1 hodina, maximální čas není omezen. Záleží na příležitosti a povaze akce, kde má být fotokoutek umístěn.

Kolik fotokoutek stojí?

Cena fotokoutku se odvíjí od délky focení, nákladů spojenými s přípravou pozadí a rekvizit, počtu vytištěných fotek, cestovném do místa konání a ještě pár dalších organizačních věcech. Kontaktujte mne s Vaší představou a já Vám udělám cenu na míru. Nebo se můžete dotázat na možnosti. Ceny pro průmyslové využití fotokoutku se od svatebních liší, zejména z důvodu délky provozu a charakteru události, stejně jako specializovaný rekvizitám a pozadí.

Cena a placení

Nabízeli jsme kromě pronájmu služby také možnost úhrady fotek focenými návštěvníky fotokoutku. Bohužel kvůli špatné zkušenosti již tuto variatnu nabízet nebudeme. Je možné proajmout celý fotokoutek a fotky prodávat návštěvníkům a tím si uhradit náklady na službu. Peníze může vybírat Váš zástupce nebo asistent ve fotokoutku. Úhrada dohodnuté ceny však již nadále nebude z prodaných fotografií, ale bude na zodpovědnosti objednatele.

Nebráníme se v tomto směru nějakému motivačnímu systému podílu na vybrané sumě či ceně přizpůsobené počtu prodaných kusů, už ale nebudeme provozovat fotokoutek na cizích akcích na vlastní riziko. Děkujeme za pochopení 🙂

Fotokoutek je třeba vždy dopředu připravit, ale stojí to za to. Je to v současnosti NEJVÍC NEJLEPŠÍ NEJOBLÍBENĚJŠÍ NEJCOOLOVĚJŠÍ A NEJODVÁZANĚJŠÍ svatební zábava. Dopřejte svým hostům tu nejlepší vzpomínku a využijte virálního šíření! 

 

Kontakt

fotograf Vašek Torčík
 
který odešle email na vasek@vasektorcik.cz
pokud se chcete domuvit rychleji,pak
+420 777 184 323